TINKLAPIS APIE ELEKTROS TAUPYMĄ IR TEISINGĄ NAUDOJIMĄ
Pagrindinis
Elektros darbai
Patarimai
Schemos
Lentelės
Skaitliuko stabdymas
Kontaktai
Partneriai - Draugai
  Elektros darbai +37068776648

Augant šiuolaikinio žmogaus poreikiams, atsirandant vis naujesnei technikai, siekiant palengvinti savo buitį,- didėja ir elektros sąnaudos. Senos statybos namuose ir mūriniuose, ir plytiniuose, elektros instaliacija yra iš aliumininių laidų. Jų srovės pralaidumas yra mažesnis negu varinių laidų ir dėl to jai esant dideliai apkrovai (kaloriferis, radiatorius, virdulys), gali pradėti kaisti, ar net užsidegti. Renovacija leidžia pakeisti rozečių ir jungiklių aukštį ir vietą Jūsų patogumui, gali pakeisti jų funkcijas ir veikimo principus. Rozetės geriau kontaktuos su elektros įrenginiais, o jungikliai patikimiau atlikinės savo funkcijas ir Jūs daugiau nematysit mirksinčių lempučių. Visais atvejais reikia stengtis padaryti VISO buto renovaciją, nes darant tai etapais, didėja laidų sujungimų skaičius, o tai veikia neigiamai elektros ir telekomunikacijos tinklus, be to didėja instaliacijos pažeidimo rizika.Nuo instaliacijos kokybės priklauso Jūsų ramybė ir Jūsų bei namo saugumas.

 

Telekomunikacinės paslaugos

Nepamirškite, kad išskyrus elektros instaliaciją, būtina išvedžioti ir telekomunikacinius tinklus (telefoninius, internetinius, televizinius laidus). Reikia tiksliai apskaičiuoti taškus, kur turėtų būti išvadas ir vietą, kur visi laidai turi sueiti. Vien tik laidų išvedžiojimas problemos neišspręs, nes nekokybiškai padaryta instaliacija nueis veltui. Reikia apskaičiuoti kabelių ilgį pagal jų specifikaciją, pastatyti atitinkamus daliklius ir paskirstytojus, net rozetės galiniuose taškuose turi būti atitinkamos. Nepamirškite ir tai, kad laidai turi būti išvedžioti ne tik namo viduje, jie turi būti išvesti ir į namo išorę, antenoms ir kitai įrangai pajungti.Nepamirškim apie signalizaciją,- jos pultas turi būti patogioje vietoje, ir jos davikliai turi būti išdėstyti tam tikrose vietose, kad apimtų visą namo plotą. Davikliai turi būti ant langų ir durų. Jeigu nėra galimybės prisijungti prie bendros policijos apsaugos sistemos, tai išorinė šviesos ir garso sirena visais atvejais išgelbės jūsų turtą.

Apsaugos sistemos ir signalizacija
Tam, kad be Jūsų leidimo ir žinios į patalpas niekas negalėtų užeiti, kad patalpose Jums nežinant neįvyktų įtartini darbai, yra keli saugumo užtikrinimo būdai:
  • galima signalizaciją biuruose ir namuose padalinti į sektorius,
  • galima pastatyti vaizdo stebėjimo sistemą patalpose, kur saugoma slapta informacija ir kur ja disponuojama,
  • sumontuojama lauko detektorių (įrangos, reaguojančios į daugumą radijo bangom valdomų blakių) sistema,
  • pasitelkiamas mobilų ryšį blokuojančios įrangos montavimas (gali būtį įjungiama svarbių pokalbių metu).

Smulkesne informacija šia tema konsultuojame atskirai.

Elektros darbai
(+370) 68776648

Patikimiausių automobilių supirkėjų sąrašas Jachta trakuose ELEKTROS INSTALIACIJA · ELEKTROS DARBAI · ELEKTROS TAUPYMAS · SKAITLIUKO PRIJUNGIMAS · SKAITLIUKO STABDYMAS · NUOTEKIO RELES PRIJUNGIMAS · ELEKTROS SCHEMOS · ELEKTROS SKAICIUOKLE · 220 220 , 220v , elektros instaliacija , elektros darbai , elektra , nuotekio rėlė , skaitiklio stabdymas , skaitliukas , trumpas jungimas , Viskas apie elektros taupymą elektros darbai vilniuje, el darbai, el instaliacija, elektrikas vilniuje, elektriko paslaugos, elektro darbai, elektros darbai, elektros darbu kainos, elektros instalecija, elektros instaliacija, elektros instaliacijos darbai, elektros instaliacijos ikainiai, elektros instaliacijos kaina, elektros instaliacijos kainos, elektros instaliacijos montavimas, elektros instaliacijos reikalavimai, elektros instaliacijos taisykles, elektros instaliavimas, elektros instaliavimo darbai, elektros ivedimas, elektros laidu isvedziojimas, elektros montavimas, elektros pajungimas, elektros paslaugos, namo elektros instaliacija, namo elektros instaliacijos schema, namo elektros instaliacijos schemos, nuotekiu reles pajungimas, elektriko paslaugas, elektros instaliacija name, elektros instaliacija bute, buto elektros instaliacija, elektros darbai vilnius, elektros montavimo darbai.